Açılış Sayfası Yap|Sık Kullanılanlara Ekle

BÖLÜMLER

Ana Sayfa
Anneler Günü
Babalar Günü
Bayram
Dağarcık
Dilek
Doğum Günü
Dostluk
Duygularım
Hikaye
Özel Günler
Özlem
Özür
Ramazan
Sevgi Damlaları
Sevgililer Günü
Sitem
Şiir
Teşekkür
Yeni Yıl

Özel Sayfa Hizmeti

Balca Kimdir?

ÖZEL BİR İNSAN İÇİN ÖZEL BİR HEDİYE

O özel birisi olmalı... Belki sizin biricik oğlunuz, dünya şirini kızınız, yaşama sebebiniz... Belki sizi hayata getiren kadın... Belki herşeyiyle kendini size adamış olan babanız... Belki gördüğünüz anda vurulduğunuz o karşı cinsten olan insan; bakarken gözlerinde doğmamış çocuklarınızı gördüğünüz kadın ya da kollarında kendinizi bulutların üstünde hissettiğiniz adam.

Sizin için çok özel olan bu insana bir hediye vermek istiyorsunuz. Peki bu kadar özel bir insana, özel bir günde sıradan bir hediye vermeye gönlünüz razı olabilir mi? Özel bir insana, özel bir günde, ancak özel bir hediye yakışır.

Balca'nın Özel Sayfaları sevdiğinizi kalbinden etkileyecek, ruhunu alevlendirecek, gözlerini yaşartacak. Belki de ilk defa, yaşlar yanaklarından süzülürken gözlerinin içinin pırıl pırıl gülümsediğini göreceksiniz.

O özel insan sarı güllerden mi hoşlanıyor? O halde ona en güzel sarı gülleri içeren bir resim sunalım. Papatyalara mı aşık? Papatyaları dökelim sayfasına. Müziğini onun hoşlanacağı gibi seçelim. Özel bir mesajınız varsa bu özel mesajı da ekleyelim sayfaya.

İki seçeneğiniz var. İsterseniz sayfada kullanılmasını istediğiniz yazı, şiir, hikaye, resim, müzik v.b. malzemelerin seçimini tamamen Balca'ya bırakın, isterseniz bu malzemelerin seçiminde sizin isteklerinizi de değerlendirelim.

Böyle mükemmel bir hediye; Balca'nın Ücretli Özel Sayfaları için tek yapmanız gereken balca@balca.net adresinden Balca ile temasa geçmek, kime, nasıl bir sayfa yaptırmak istediğinizi anlatmak olacaktır. Ücreti banka hesabımıza yatırdıktan sonra haber verdiğiniz an sayfanız hazırlanmaya başlanacaktır.

Yaptırdığınız sayfanın adresini sadece siz bileceksiniz, sizin yönlendirmelerinizle oluşacak bu sayfa tamamen size özel bir sayfa olacak. Ancak isterseniz ek bir ücret karşılığında o kişiye duyduğunuz sevgiyi bütün Balca.net ziyaretçileriyle de paylaşabilir, 1 hafta süreyle Balca.net'in ana sayfasından, sizin sayfanızın duyurusunu yaptırabilirsiniz.

Unutmayın, özel bir insana ancak özel bir hediye yakışır.

ÖZEL SAYFA ÜCRETLERİ
------------------------------------------

NORMAL SAYFALAR
------------------------------

Adresi kişiye özel sayfa
80 YTL (80 Milyon TL)

1 hafta duyurusu yapılacak sayfa
120 YTL (120 Milyon TL)

 

FLASH ANİMASYONLU SAYFALAR
---------------------------------------------------------

Adresi kişiye özel sayfa
160 YTL (160 Milyon TL)

1 hafta duyurusu yapılacak sayfa
240 YTL (240 Milyon TL)

 

BANKA HESAP NUMARASI
----------------------------------------

Banka: Garanti Bankası
Şube: Alsancak (Şube Kodu: 127)
Hesap No: 6685635
İsim: Nur Ballı Coşan - Balca Internet ve Bilgisayar Hizmetleri   

Bu Sayfayı Sevdiklerinize Gönderin

Ana Sayfa Yenilik Kaydı Arama Defter S.S.S. İletişim
Sayfada Çalan Müzik
Always In My Heart
Grant H.Joung